Zasoutěžte si na blogu Knihánkov o dva úžasné plakáty z Hunger games! :-)

Červenec 2014

Poslání Života

26. července 2014 v 21:22 | Mei-riefel |  Jednorázovky
Snad se mi to ani nechce psát. Včera to bylo měsíc od zveřejnění posledního článku. Jak se to všechno stalo? Hned první prázdninovou neděli jsem odjela na čtrnáct dní na prázdniny bez připojení internetu. Bylo to osvobozující, měli byste to taky zkusit Mrkající. Přiznám se, že jednou jsme se s Veneou na chvíli "připíchly" na wifi - přes mobil, v pizzérii.
Následně jsem doma byla asi tak dva dny a odešla k taťkovi. Tam jsem připojení měla - přes tablet. Taky jsem si mohla zajít domu na noťas, ale... Nebudu to obcházet. O prázdninách mám jendou nebo dvakrát období, kdy se mi nechce na internet. Na ten tablet jsem chodila, ale zase se mi nic tvořit nechtělo. Dobře, chtělo, ale byla jsem "kapku" lenivá.
Doufám, že vám tento blog za tu dobu nevypadl z hlavy a stále jste mými čtenáři :-)

Návrat po pauze zahájím povídkou, se kterou jsem na jaře obsadila první místo v literární soutěži. Snad jste si ti nevyložili nějak vychloubačně a tento blog byl původně literární, tak proč v tom občas nepokračovat a nepřipomenout si, že možná za něco málo to moje psaní stojí.
Jako výhru jsem obdržela poukaz do knihkupectví, za který jsem si pořídila skvělá POTRHANÁ KŘÍDLA. >>recenze<<

Byla bych moc ráda, kdybyste se k povídce vyjádřili v komentářích. Protože vás možná donutí k nějakému šrotování v hlavě a na téma té povídky budete mít rozlišný názor, který bych si ráda přečetla.
Na všechen obsah blogu se vztahují autorská práva.
Obrázky a informace ke knižním recenzím a jiným článkům jsou vždy uváděny se zdrojem.Flag Counter