Zasoutěžte si na blogu Knihánkov o dva úžasné plakáty z Hunger games! :-)

Měsíc s knihou - BŘEZEN

8. května 2014 v 19:32 | Mei-riefel |  Ze světa knih
Ahoj, ahoj, ahoj!

Máte tu ode mě Měsíc s knihou za březen. Jak jsem se tak podívala na můj seznam přečtených knih a knih, které se nově mohly usadit v knihovničce, můžu opravdu říct: ,,Březen - měsíc knihy." Možná mě tato větička nějak podvědomě popoháněla a přečetla jsem pět knih, což je zatím nejvíc za tento rok. A knihy, které jsem dostala se zrovna nějak sešly. Je jich celkem šest. Zatím za tenhle rok taky nejvíc.


Nejdřív se pojďme mrknout na ty nové krásky :3.
Jako první mi přišly recenzní výtisky od Fragmentu. S hlavou v oblacích mám právě rozečtenou. Je to spíše oddechová kniha a zatím nevím, co si o ní myslet. Angličtina - 5 minut denně. To je opravdu super. Má sice hodně stránek, ale je celkem lehká. Angličtinu si krásně a pohodově procvičíte jiným způsobem, než ve škole. Elyonova země - po té jsem dlouho toužila. Poprvé jsem ji četla asi před pěti lety a chci si celou sérii přečíst znovu. V knihovně jsem zjistila (už :D), že ji vydává Fragment. No a Fragment ji už neměl... ALE zrovna chystal paperbackový dotisk. Život byl pes - knihu už jsesm přečetla. Ještě vám napíšu recenzi :-)


Dále je tu úžasná Zlodějka knih. Ještě jsem ji nečetla, ale je úžasná už kvůli tomu, že je a mám ji doma. Vděčím za ni mojí tetičce, která mi ji dala k narozeninám. Na filmu jsem byla v kině a musím říct, že slzy nešly zastavit, i kdybych se snad snažila sebevíc. Film byl skvělý, myslím, že bude i kniha. Možná že bude dokonce lepší :-)


Miluju ten trailer:


Šestá kniha-nekniha byl takový speciální recenzní výtisk od Fragmentu.
Reading copy knihy Hon. To znamená, že jsem měla možnost přečíst si knihu ještě před vydáním. Kniha bohužel byla ještě ne jako kniha :D Byly to sešité papíry dohromady. Hůř se mi to četlo.. Milým překvapením byly tři mini kalendáře a tři záložky s tematikou Honu.Teď na řadu přichází knihy, které jsem v březnu přečetla.

Harry Potter a Ohnivý pohár. Můj nejoblíbenější filmový díl a po přečtení nejspíš i knižní. V současné době je to můj jediný díl HP, který vlastním. Snad se mi podaří doplnit si postupně celou sérii. Kdybych měla možnost setkat se s J.K.Rowlingovou a nechtěla bych zdržovat frontu podepisováním všech mých HP knih (které bych už snad měla), tak bych si nejspíš vzala tenhle, protože je to prostě můj první Harry Potter. A jak moc tuto knihu miluju... snad to z fotky poznáte :DNásledně jsem přečetla Taťánu a Alexandra. Druhý díl Měděného jezdce. To mi připomíná, že už bych vážně měla přečíst díl třetí, než ho budu muset vrátit do knihovny. Na knihu si můžete přečíst moji recenzi >> klikněte na obrázek.


Třetí přečtenou knihou bylo Hrej hráčem. Můj názor na knihu si přečtěte v recenzi. Opět se tam dostanete přes fotku.


Další přečtená kniha...


A měsíc knihy jsem zakončila jednou skvělou knihou.


Už jsem u konce článku, krásně jsem si osvěžila přečtené knihy a teď vyzývám vás, moji drazí, abyste se do komentáře pochlubili, jaký byl váš měsíc knihy. Klidně se rozepište, moc ráda si vaše komentáře přečtu. Jestli máte na blogu nějaký článek o březnových knihách, hoďte mi sem odkaz.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Camilla Camilla | E-mail | Web | 8. května 2014 v 20:17 | Reagovat

Krásné knížky. :) Zlodějku knih mám také doma, a také jsem ji ještě nečetla, ale snad se k ní dostanu co nejdříve, protože stejně jako ty, věřím, že to bude úžasné. :) K Ohnivému poháru se ani vyjadřovat nebudu, protože je to prostě Harry Potter a to už mluví za své. :3 A Hrej hráčem jsem si zamilovala. Četla jsem tvou recenzi a mám trochu jiný názor, neboť ta kniha mě doslova okouzlila. :) Než jsem tě poznala je také skvělá. :)

2 .Putta .Putta | Web | 15. května 2014 v 20:17 | Reagovat

Wow! Závist! :D Také chci Zlodějku knih, Harryho a než jsem tě poznala! Uá, uplně mě to láká :D Jinak, jsem asi nějaká opožděná, ale nějak jsem nepostřehla, že na Zlodějku knih je film, takže díky za tuto informaci, určitě se na něj totiž budu chtít podívat, ještě když tvrdíš, že byl super.

3 Taure Taure | Web | 20. května 2014 v 14:02 | Reagovat

Moc pěkné knížky! :-) Na Hon se moc těším, až si ho přečtu :-)

4 Kikulka Kikulka | Web | 3. června 2014 v 19:37 | Reagovat

Tolik knih (tiše závidí)! Hodně jsem slyšela o Hrejhráčem a o Honu. Tyhle knihy by určitě stály za přečtení. Možná se po nich podívám v knihovně sž půjdu kolem...

5 Mei-riefel Mei-riefel | Web | 3. června 2014 v 20:23 | Reagovat

[4]:Zrovna o Hon a Hrej hráčem právě probíhá tady na blogu soutěž a ještě o další dvě knihy. Tak můžeš zkusit štěstí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na všechen obsah blogu se vztahují autorská práva.
Obrázky a informace ke knižním recenzím a jiným článkům jsou vždy uváděny se zdrojem.Flag Counter