Zasoutěžte si na blogu Knihánkov o dva úžasné plakáty z Hunger games! :-)

O autorce

14. listopadu 2013 v 18:40 | Mei-riefel
Před nedávnem jsem si uvědomila, že zde na blogu nenaleznete žádný článek, ve kterém bych napsala něco o mně. Tak tady je.

V našem společném blogovém vesmíru vystupuji pod přezdívkou Mei-riefel. Pokud si někdo z vás někdy kladl otázku, jak tato přezdívka vznikla, tak teď máte příležitost si o tom něco přečíst.
Přezdívka Mei-riefel je ještě starší než můj blog. Vznikla asi před čtyřmi lety, když jsem byla venku s Bárou(můžete znát pod přezdívkou Carla). V tu dobu by bylo asi 10let. Zvesela jsem běhali po lese a králi si na elfy a létali na gryfech. Pak jsme si dali pauzu na větvi jednoho dubu a vymýšleli si elfské identity. Začali jsme si vymýšlet přezdívky. Po chvíli Bára hrdě pronesla. ,,Už to mám. Já budu Fei-riefel."
A já ne a ne nic vymyslet, tak jsem Báru poprosila o pomoc. Tak mi vymyslela Mei-riefel. Bářina Fei-riefel se rozplynula v čase, ale já na tu mojí přezdívku nikdy nezapomněla. A právě ona se mi zdála vhodná na přezdívku pro blog.
Něco málo - vlastně všechno z historie mojí přezdívky. Pokud se někdy potkáme mimo virtuální svět neoslovujte mě tak, prosím.
Už tak mi leze na nervy, když jí na mě vytasí někdo z dospělých a ptá se mě: A co to znamená a jak se to čte ?
Ve skutečném světe prostě přezdívky nemám ráda - ve virtuálním světě ano. Přezdívky jsou potřeba, jsou to takové identifikační jména v blogosvětě. Jak by to asi vypadalo, kdyby tu bylo nějakých 10 Kateřin, 15 Veronik,… Takhle se odlišujeme.
Někdy používám zkráceninu Mei. Jednou jsem byla označena jako Ta s pomlčkou.

Ve světě mimo internet se jmenuji Adéla. 19. Února oslavím patnácté narozeniny a teď chodím do devítky.

Moje záliby:
- sport - i když nenavštěvuji žádný aktivní sportovní kroužek, tak mám ráda tělocvik, úplně nejvíc miluji míčové hry a běh dlouhých tratí. Na ten běh mám docela kondici, ale už ne tak dobrou jako dřív. Asi od 8 do 12 let jsem chodila na krasobruslení. Potom na orientační běh, zumbu a pin-pong. U ničeho jsem nevydržela, prostě se mi nechce ztrácet sportem čas, ale prospělo by mi to…
- Knihy a čtení - s knihami naplno žiji už od doby co jsem se naučila číst. Takže od 1. Třídy. Knihy jsou nenahraditelnou částí mého života.
Psaní - tak nějak se mu věnuji už od mala. Žádný zázrak to nebyl. Je zvláštně úžasné, že už od těch 6 let mám sen, být spisovatelkou a stále se ho držím. Ale teprve tuším, že od 7. Třídy jsem se psaním aktivnější. Tenhle rok jsem ještě začala psát do školních novin a za
čala chodit do literárního kroužku.
- Výtvarná tvorba a ruční kreativní práce - k tomu mám už také vztah od mala. Moc ráda něco vytvářím a kutím. Tento rok také budu již po páté prodávat svoje výrobky na vánočních trzích. Co se týče malování a kreslení, někdy bych s ním prostě nadobro sekla, protože mě deptá, když se mi něco nedaří. Skoro nikdy se mi nepodaří přenést mojí představu obrazu z hlavy na papír, tak jak bych chtěla.
- fotografování - prostě :3
- Postcrossing - celosvětový projekt ohledně posílání pohledů se mezi mé záliby zařadil před půl rokem.

(Myslela jsem si, že nebudu vědět co napsat, a už jsem na druhé staně ve wordu.)

Mám asi až moc růžové představy o mojí budoucnosti. Čas všechno ukáže…
Vidím na sobě pár vzhledových nedostatků, jsem puntičkářská, přespříliš upřímná (promiň Káťo a Léňo a všichni do budoucnosti). Jsem proti retušování fotek, nekouřím a ani jsem to nezkoušela, jsem pilná a vytrvalá, když se mi nedaří většinou to zkouším do té doby, než se mi to podaří. Někdy řeknu naprostou pitomost, někdy jsem hrozně otravná. Když se ve škole soustředním na práci, tak úmyslně ignoruji Káťu.
Často mi z hlavy vypadne, co po mě chtěla mamka. Nesu za to neblahé následky:X. Nedokážu se řídit podle rozvrhů, kromě toho ve škole. Na to jak mám ráda psaní moc často nepíšu. Už mě nic moc nenapadá. Pokud byste měli dotaz na mojí osobnost, jakože asi mít nebudete :D, klidně se zeptejte. Nebo článek postupem času doplním.

Pa,
Mei-riefel


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 .Putta .Putta | Web | 14. listopadu 2013 v 19:03 | Reagovat

Wow.. máme toho hodně společného. Taky bych měla o sobě napsat něco víc, ale nějak se k tomu pořád nemám.Veškeré mé pokusy o sobě něco napsat a přitom si na sebe neztěžovat dopadly...tak jak dopadly...NEMOŽNĚ. A když už si myslím, že by to šlo, přečtu si článek nějaké blogerky a vidím, že ona to napsala úplně jinak než já a že to její je lepší a ach jo :D :D
Sport a knihy žeru taky ale já a výtvarná tvorba..:D
Omlouvám se, že tento koment je psaný tak roztržitě a zpřeházeně, ale chtěla jsem toho napsat víc a nepodařilo se mi psát rychleji než mé myšlenky...Jinak pěkně napsaný článek :)

2 Venea Venea | Web | 14. listopadu 2013 v 19:39 | Reagovat

věta "často ignoruji Káťu" mě zasáhla..hluboko... moc mě to mrzí Ádo..už nemůžeme být nadále kamarádky..
Tak jo můžem:-D:-D
Super článek:-)
Ale zapomněla si zmínit, že občas dostaneš takový menší záchvat (většinou po nějaké super události) začneš se smát jak šílená, říkáš úplný blbosti a do toho brečíš :-D nekecám byla jsem toho svědkem!:-D:-) A ještě k tobě musím dodat, že jsi hodná, krásná a tyhle dobrý věci co se píšou hlavně na FB :-D :-)

3 Alcine Alcine | 14. listopadu 2013 v 20:37 | Reagovat

"úmyslně ignoruji Káťu" to mě dostalo :D moc hezký článek, ale zapomněla si tam napsat i ty pozitivní vlastnosti :) JO a omluva do budoucna přijata :D

4 Rodaw Rodaw | Web | 30. dubna 2014 v 21:50 | Reagovat

Jsi moc sympatická! :-)

5 Sara Sara | 1. června 2014 v 8:39 | Reagovat

Na me ses vzdycky mila :-) tyjo tys toho delala :O fakt pekny clanek :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na všechen obsah blogu se vztahují autorská práva.
Obrázky a informace ke knižním recenzím a jiným článkům jsou vždy uváděny se zdrojem.Flag Counter