Zasoutěžte si na blogu Knihánkov o dva úžasné plakáty z Hunger games! :-)

Co se děje a neděje

12. května 2013 v 19:31 | Mei-riefel
Skoro 14 dní jsem nebyla aktivní. Přestěhovala jsem se totiž (Nikdy neříkej nikdy - nechci bydlet v paneláku/bytovce a hop jsem tu, ale jsem ráda :) ) a internet nám zařídili teprve tento pátek.


Nevěřili byste tomu, jak úžasné je mít vlastní pokoj! Ještě však nemám dveře a jsem u kuchyně. To by nebylo, aby toho moje sestra nevyužila. Má pokoj, jak kráva - promiňte mi ten výraz, ale oproti mě fakt jo. No přijde si do kuchyně, začne si zpívat a ,,bůhvícoještě". Ale ona přece může být kde chce a dělat si co chce. Kdo máte mladší sourozence předpokládám, že to znáte...

Na čarodejnice jsem byla u Káti a Léni (Venea a Älcine) grilovali jsme a potom jsem byli u Termita - takové středisko, kde se pořádají různé akce. Byla to tam celkem nuda... Marně jsme čekali na Holubáka a E. No neřešte.
Po hodině a něco jsme se odebrali zpět k holkám a upálili jsme svou srabavost - poslední dobou hrozně ráda vymýšlím nová slova :D.

ve čtvrtek 2.5. Přijela Veru - Nika-roovy. Když jsme na ni čekali, tak na náměstí přijeli asi nějací němci. Ještě přijeli z protisměru do kopce a zastavili, otevřeli kufr od auta a začali hrát fotbálek s pěnovým míčkem, dokud se do kufru netrefili. Pak nasedli a odjeli. Docela komické. Pak už konečně přijela Veru. Bylo to super, lepší než na podzim, to se s holkama vyděla poprvé, se mnou podruhé a moc toho nenamluvila, ale teď to byl opak :). Šli jsme ke Kátě a Léně a potom na trampolínu k Poslu - taky jedno středisko. Je tam taková ta velká duhová, do země přidělaná trampolína. Přišla i Karlička.

Holky asi mě zabijete, nikdo z nás tam nevypadá ideálně, ale je to s váma :)

(Venea, Já, Nika-roovy, Älcine, Karlička)

V pátek nás všech pět spalo u Venei a Älcine (holky jsou dvojčata). Koukali jsme na TVD, pevné pouto, byli jsme večer venku a tak. Prostě super. Akorát nevim, proč vždycky když tady Veru je si uděláme jen jednu fotku :\.

V sobotu ráno jsem šla domu a odpoledne holky už bez Karličky přišli ke mě. Dali jsme si popcorn a četli si horoskopy v jedné knize. Po třetí jsme šli Veru vyprovodit na náměstí. Škoda, že už musela odjet.
Ale myslím, že jsme si to užili.

Ve čtvrtek a v pátek po škole jsem s Káťou malovali Kost - hrad Kost pro její tetu k 5Otinám. Byla jsem také pozvaná na oslavu. V pátek jsem se ještě stavila do květinky pro gerberu a včera jsme jeli.
Popřáli jsme a začalo přijíždět víc a víc lidí, ale čekala jsem, že jich bude ještě víc. Tak hrozné to nebylo. Kolem 20. S holkama jsme se byli podívat k hradu. Fotili jsme na louce. U hradu ještě na nádherném místě. Byl to tlustý strom a větve měl dlouhé až na zem. Tvořilo to takovou stříšku a bylo tam trošku šero. Dám vám sem jednu fotku od toho stromu. Ale z té louky ne, protože se je chystám poslat do časopisu o přírodě, zkusím štěstí :).

Dále jsme hráli nohejbal a fotbal, četli jsme si, byli u ohně, smažili vajíčka a placky na kameni (takový gril, ale kulatý a je z nějakého kamene :D). A hodně jsme jedli a pili vychlazené limonády připomínající jar a citronovou kolu.

Tady ten obrázek: (mohli jste ho vidět i na mém fb). Nemůžu si pomoct, ta fotka se mi děsně líbí.

Káti a moje malba Kosti:


Tak jsem se zase vypsala :D
Poslední info:
16.5.2013 můj blog oslaví 1. narozeniny.
Bude nějaká ta blogová oslava, shrnutí mého 1. blogového roku a soutěž o knihu.

Mei-riefel

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 NikaRoovy NikaRoovy | E-mail | Web | 12. května 2013 v 19:42 | Reagovat

Jop, bylo to super. :)) A ta fotka je celkem dobrá. ;) :D

2 Venea Venea | Web | 12. května 2013 v 19:52 | Reagovat

Bylo to nejlepší! Nějak moc si to jaro užíváme.-D (nechci to zakřiknout, klepu si na zuby:-D)ten obraz vypadá líp takhle než normálněO.o a to mi připomíná, neobrátili sme to:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na všechen obsah blogu se vztahují autorská práva.
Obrázky a informace ke knižním recenzím a jiným článkům jsou vždy uváděny se zdrojem.Flag Counter