Zasoutěžte si na blogu Knihánkov o dva úžasné plakáty z Hunger games! :-)

To jsme my!

12. března 2013 v 22:37 | Mei-riefel
Článek věnovaný dvěma dívkám, znám se s nimi už od školky. Tak tedy pro dvojčata Veneu a Älcine. (Káťu a Léňu), naše přátelství je věčné, doufám!

Nechala jsem se těmito věnovanými články inspirovat u Nikyroovy.


Začalo to už ve školce, kdy já chodila do jiné školky a chodila se dívat na vystoupení Karličky do její školky. Tam jsem spatřila jednu hnědou houbičku a jendu blonďatou. Víme o vašich vlasových sestřizích :D. A řekla jsem si, že s nima se chci kamarádit.
Když jsem jela úplně poprvé do školy básnila jsem v autě, jak chci, abych s nima chodila do třídy a kamarádili jsme se. A ony tam byly.
Potom si ani nepamatuji, jak jsme se skamarádili. Ale znáte ty dětská přátelství. Jednou jsme byly já a Káťa proti Léňe, potom zase na tisíce způsobů jinak:D. Týden jsme se nebavili, potom zase jo, potom ne atd.
Skutečná ,,krize" přišla myslím, že ve čtvrté nebo páté třídě, kdy jsme byli i celá třída rozdělené na jakési sekty. To jsme se opravdu nebavili celé letní prázdniny.

Potom ani nevím jak se to semlelo, ale až do dneška jsou z náš tři nejlepší kamarádky a jsem za to opravdu ráda. Nechápu totiž ty pipiny co si hrají na hrozné kamarádky a za pět minut se pomlouvaj s jinou.

A naše zážitky. Opravdu nespočet. Ale posledí dobou, co mi utkvělo v paměti je, že jenom my dokážeme jít na veterinu bez psa. Ano, bez psa :D.

Je hrozná věda otevřít kalkulačku. Naše hry na Leonis. Naše pády se stromů. Náš Etelwen. Lety na gryfech v lese. (To jsme byli ještě malé, ale to stou Leonis bylo ještě v létě :D), vaše dopisy z Chorvatska s dobrou zmrzlinou. Talent soutěže. Stopzem. Bobování na lopatě, nebo na zadku ?? :D. Když jsem v noci na táboře s Káťou vstávala, když jí bylo špatně a hledala někoho z řad vedoucích. Zapálený oheň po 5 sirkách ? Nebou dvouu krabičkách. Chození po zamrzlích bažinách. Děsně svůdné pohledy na fotkách, ze čtvrté třídy :DD. Modní přehlídky s petšopákama. A Káťo: ,,Ty vůbec nechápeš naše potřeby!" :DD Že jo, Léňo ??

A bylo by toho snad ještě víc!

Mám vás strašně moc ráda.


Budeme dělat, jakože nám to tam sluší :D.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Venea Venea | 13. března 2013 v 20:02 | Reagovat

ÁÁ.. to je krásně napsané:') Děkuju moc! Já tě mám taky moc ráda! Máme stejně nejlepšejšší zážitky!:-DD MÁm tě nejradši')A těch zážitků ještě bude! Děkuju ještě jednou moc! JSI SUPROVÁ KÁMOŠKA!

2 Alcine Alcine | 13. března 2013 v 20:10 | Reagovat

Je to naprosto ÚŽASNÝ :D je to úžasnej článek a všechno DĚKUJU MOC taky tě mám hrozně ráa. jo ty naše zážitky :DDD ale jak řikala Kačka těch ještě bude;DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na všechen obsah blogu se vztahují autorská práva.
Obrázky a informace ke knižním recenzím a jiným článkům jsou vždy uváděny se zdrojem.Flag Counter