Zasoutěžte si na blogu Knihánkov o dva úžasné plakáty z Hunger games! :-)

Jarní den a Postcrossing

4. března 2013 v 18:21 | Mei-riefel |  téma týdne, moje názory a poznatky
Konečně jsem se dočkala krásného slunečného dne po neúprosné zimě.
Co se vám dnes přihodilo ?
Já narazila na něco úžasného. (více c.č.)Ráno pro mě přijela babička, cestou k ní jsme se stavili na pizzu. Doma jsme si hodinku odpočinuli a babička s mojí sestrou odjeli. Mě se nechtělo zase sedět v autě. Hodina a půl do Prahy mi stačila. Tak jsem se oblékla a vydala se vesnicí poblíž Prahy ven. Chtěla jsem vyfotit pár hezkých fotek z louky odkud je docela pěkný výhled na Prahu.

Co mě ale nepřakvapí ? Cesta na louku byla z části oplocená, no tak jsem to musela obejít, ta obcházka vedla blátem, blátem, blátem...To jsem nečekala a já blbá na sobě měla boty do města a do školy. Ale už jsem byla za blátem a chtěla jsem tu fotku, ale pak jsem šla po cestě na které bylo taky všude bláto a kaluže, když jsem se dostala na louku, která byla prosáklá vodou tak se předemnou objevila křoviska, které mi bránili průchod na tu louku, tak jsem to vzdala a vydala se zpátky domu.

Zděsila jsem se pohledem na moje školní sametové botky. Hodila jsem je pod sprchu a teď je urputně suším na verandě na slunci a střídavě na topení.

Dojít mi to mohlo, že :D. Já někdy zkrátka dělám věci bez rozmyšlení a pak toho lituji... Hlavně jestli se to dá napravit.Po zápasení s blátem jsem usedla k počítači a tak jako normálně jdu na fb a potom na srdce blogu a tam obrázek s hromadou dopisů a názvem: dopisům odzvonilo ?

Tak jsem to okomentovala a zrak mi utkvěl na komentáři nad tím mím. Někdo tam dal odkaz na stránky s názvem Postcrossing.
A to už se spustila vyhledávací lavina.


Postcrossing mě dostal!

Je to celosvětový projekt a jde vlastně o to, že se zaregistrujete tady: http://www.postcrossing.com/

A poté si vylosujete vám neznámou adresu. Je to celosvětové, takže klidně adresa může být do Číny, nebo Ameriky. Právě na tuto adresu napíšete dopis podle vaší libosti a odešlete. Na oplátku vám přijde také jeden dopis/pohled, ale od úplně jiného člověka než jste posílali.

Musí být super mít dopis třeba od někoho s Číny. Já se teda hodlám zapojit.(zrovna dneska v rádiu říkali, že známka s Fifinkou má víc prodeje jak známka s prezidentem:DD Dobrý ne.)

obrázky z: google

Co na postcrossing říkáte ?
Kdo byste se chtěl dozvědět více do vyhledávače zadejet normálně Postcrossing třeba v ČR.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kikulka Kikulka | Web | 5. června 2014 v 18:33 | Reagovat

Postcrossing je jeden z velmi zajímavých projektů nad nímž uvažuju už nějakou tu dobu. Říkala jsem si, že když mě chytilo něco jako geocashing tohle bude možná podobné. Možná by nebyl špatný nějaký podrobnější článek o tom, co ti třeba postcrossing přinesl (teda kromě nádherných pohledů, jak už jse měla tu možnost vidět).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na všechen obsah blogu se vztahují autorská práva.
Obrázky a informace ke knižním recenzím a jiným článkům jsou vždy uváděny se zdrojem.Flag Counter