Zasoutěžte si na blogu Knihánkov o dva úžasné plakáty z Hunger games! :-)

Mikulášská nadílka

5. prosince 2012 v 15:29 | Mei-riefel |  téma týdne, moje názory a poznatky
Dnes je 5. prosince. Chodí čerti, no co my už jsme přeci velký děcka a čertů se nebojíme. Mě to taky už přešlo, protože k nám domů čerti nechodí, ale moc dobře si pamatuji jak ještě

chodili. To jsme už u večeře s chlebem na půl pusy vyhlíželi z okna jestli už tam jsou - popřípadě kam se schovat. Já se ale nikdy nikam neschovala.
No a dnes už bych si myslela, že se nebudu bát. Každý rok k nám chodí čerti do školy i na druhý stupeň. No a už vůbec by mě nenapadlo, že by se báli deváťáci nebo někdo z naší osmé třídy.
A co se nestane. O druhé hodině tam příjdou deváťáci přestrojeni za tu sváteční trojku. A to jsem zjistila, že se bojím. A na mě to bylo vidět tak vždy přišli ke mě a BAF! nebo jiný čartovský pazvuk. Anděl byl spíš čert z kostýmem čerta a ještě jsme ani nedostali žádný bonbon. :DD To by jako ještě šlo. Ale přišla velká přestávka a na chodbě se objevili jiní čerti. No to bylo jiný kafe. To byli ti takový z hnusnýma maskama (možná to masky nebyly :D) a nějak prošli chodbu a pak šli dolů po schodech. To jsem byla stála ve třídě, což už mi nedalo a seběhla jsem na ty schody. Tam samozřejmě děsná legrace. No čerti no a druhý stupe'n. Takl tam byl skoro celý druhý stupeň. A čerti zalezli do třídy. A my zvědavý šup do dvdří. A čerti se rozeběhli směrem ven. No OUHA!.
Všichni co jsme tam byli se dali po schodech na takovej útěk s jekotem, že vás to ještě více popohánělo. A to už už jste měli pouza dva cíle: dostat se do ne(bezpečí) třídy a schovat se před hrozným vyváděníma a honením čertů.
No a pak vlítli zrovna k nám do třídy. Áááááááááááááá! A já zůstala skoro jako jediná uprostřed cerlé třídy. Většina byla u oken nebo dveří. A teď šel jeden čert - druhej a já už vyhlížejíc cestu jak se dostan k Venee. Podařilo se mi to a to jsem se opřala o takovej stoleček nad kterým je tabule.
No a HOP! to čerti se rozeběhli z hrozivými zvuky a řevotem a já nadskočila a praštila se do hlavy.
No to vám povím. Já se jich fakt bojim. I když je mi třináct. Myslím, že to není nesmysl. Strach se většinou nedá překonat.

Jo a abych nezapomněla tak jsem nebyla jediná:P! A to ještě přišli k nám o zeměpisu. To je ale učitel vyhodil. Na jednu stranu UF!


A co vy bojíte se čertů ?POZOR !
čtěte.

VYHLAŠUJE SE ČERTOVSKÁ SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ OBRÁZEK SVÁTEČNÍ TROJKY (ANDĚL - MIKULÁŠ - ČERT )

svá díla zasílejte do soboty 8.12.

Víítěz dostane nějakou tu nadílku a jeho dílo bude zveřejněno tady na blogu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 blažena blažena | Web | 5. prosince 2012 v 15:39 | Reagovat

Já zrovna koukala, jaký jsou dnes moderní ty masky, z jedné takové bych měla taky nahnáno, potkat jí třeba někde o samotě. :D

2 Tonča Tonča | Web | 8. prosince 2012 v 12:29 | Reagovat

Nádherný nový dess, já se na něj dívala už u Dincie, ale takhle naživo je bombovej XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na všechen obsah blogu se vztahují autorská práva.
Obrázky a informace ke knižním recenzím a jiným článkům jsou vždy uváděny se zdrojem.Flag Counter